ZÁPAS
11.04.18 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-2, 2-6, 7-5 | Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Gozal Ainitdinova | Yekaterina Dmitrichenko | |
1. podanie % | 51/82 (62%) | 49/95 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/51 (59%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/31 (39%) | 18/46 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 6/8 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 48/95 (51%) | 40/82 (49%) |
Vyhrané body celkom | 90/177 (51%) | 87/177 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 10 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
4-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-3 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
4-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gozal Ainitdinova vs. Yekaterina Dmitrichenko - Vzájomné zápasy
06.06.19 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W25 Fergana | tvrdý |
05.06.18 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Namangan | tvrdý |
11.04.18 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Gozal Ainitdinova form & Yekaterina Dmitrichenko form
Gozal Ainitdinova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Yekaterina Dmitrichenko - posledné zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.21 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 štvrťfinále | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.05.21 štvrťfinále | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu |