Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
07.09.94, 29 rokov
07.09.94, 29 rokov
Gloria Ceschi vs. Aimee Tarun - Vzájomné zápasy
23.06.18 | 1. kolo kval. | Gloria Ceschi | Aimee Tarun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Tarvisio | antuka |
Gloria Ceschi form & Aimee Tarun form
Gloria Ceschi - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detail zápasu |
Aimee Tarun - posledné zápasy
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cucuta - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Audrey Ann Blakely | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Kostromitina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.05.18 kvalifik. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sian Payne | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Keren Mor | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.03.18 kvalifik. | vs. Alessia Truden | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-1, 6-2 | detail zápasu |