ZÁPAS
29.01.20 | kvalifik. | Yasmeen Ghaoui | Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Libanon
08.01.01, 23 rokov
08.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
01.10.97, 26 rokov
11 748 $
01.10.97, 26 rokov
11 748 $
Yasmeen Ghaoui vs. Giuliana Bestetti - Vzájomné zápasy
29.01.20 | kvalifik. | Yasmeen Ghaoui | Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Yasmeen Ghaoui form & Giuliana Bestetti form
Yasmeen Ghaoui - posledné zápasy
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Giuliana Bestetti - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detail zápasu |