Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.08.99, 24 rokov
11.08.99, 24 rokov
Giulia Crescenzi vs. Diana Bakuta - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Giulia Crescenzi | Diana Bakuta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Giulia Crescenzi form & Diana Bakuta form
Giulia Crescenzi - posledné zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 štvrťfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Diana Bakuta - posledné zápasy
Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ramona Mataruga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Diana Borodina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ielizaveta Diachenko | 6-74, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Baranivska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.03.16 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Dilara Yurtkuran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Janina Toljan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.05.14 kvalifik. | vs. Assel Jumamukhambetova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |