Srbsko
08.04.99, 24 rokov
08.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mia Mijatovic vs. Giulia Carbonaro - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 1. kolo kval. | Giulia Carbonaro | Mia Mijatovic | 6-76, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Mia Mijatovic form & Giulia Carbonaro form
Mia Mijatovic - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.01.18 1. kolo | vs. Karin Kennel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Matea Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.04.17 kvalifik. | vs. Guillermina Naya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Enni Zander | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.04.17 kvalifik. | vs. Guillermina Naya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.02.17 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.01.17 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.12.16 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Claudia Chavarria Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Jana Jais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.07.16 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Aza Petrova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Tamara Tomic | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Giulia Carbonaro - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 štvrťfinále | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Melania Delai | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |