Austrália
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Giorgie Jones vs. Lisa Mays - Vzájomné zápasy
22.05.19 | kvalifik. | Giorgie Jones | Lisa Mays | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Giorgie Jones form & Lisa Mays form
Giorgie Jones - posledné zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Lisa Mays - posledné zápasy
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
21.12.22 2. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |