Austrália
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Giorgie Jones vs. Alica Rusova - Vzájomné zápasy
01.09.19 | 1. kolo kval. | Giorgie Jones | Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Giorgie Jones form & Alica Rusova form
Giorgie Jones - posledné zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Alica Rusova - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |