ZÁPAS
26.07.17 | 1. kolo | Giorgia Testa | Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | Tampere | antuka |
ŠTATISTIKY
Giorgia Testa | Aleksandra Kuznetsova | |
1. podanie % | 54/63 (86%) | 31/53 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/54 (57%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/9 (33%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 34/53 (64%) | 29/63 (46%) |
Vyhrané body celkom | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 11 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Taliansko
13.07.98, 25 rokov
13.07.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
30.09.99, 24 rokov
30.09.99, 24 rokov
Giorgia Testa vs. Aleksandra Kuznetsova - Vzájomné zápasy
26.07.17 | 1. kolo | Giorgia Testa | Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Tampere | antuka |
Giorgia Testa form & Aleksandra Kuznetsova form
Giorgia Testa - posledné zápasy
Orlando - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tatiana Perebiynis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Alessia Di Pietro | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
03.08.17 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.17 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.17 2. kolo | vs. Mayo Hibi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.17 1. kolo | vs. Maria Masini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Carlotta Capanna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Yasmin Hamza | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Magdalena Cordero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.11.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.16 1. kolo | vs. Anna Stefani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Isabel Donaldson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Lavinia Lancellotti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Aleksandra Kuznetsova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu |