INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Yudanov vs. Giorgia Marchetti - Vzájomné zápasy
20.12.17 | 1. kolo | Giorgia Marchetti | Marina Yudanov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Marina Yudanov form & Giorgia Marchetti form
Marina Yudanov - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.19 finále | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detail zápasu |
Giorgia Marchetti - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-2, - Giorgia Marchetti - skreč | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Paula Kania | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Veronika Vlkovska | 6-70, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Federica Rossi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Sabino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.12.18 štvrťfinále | vs. Angelica Raggi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 5-7 | detail zápasu |