ZÁPAS
24.09.19 | kvalifik. | Giorgia Marchetti | Anna Ureke | 6-1, 6-4 | W25 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Giorgia Marchetti | Anna Ureke | |
1. podanie % | 32/47 (68%) | 43/56 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/15 (73%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giorgia Marchetti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giorgia Marchetti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
4-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Giorgia Marchetti | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Anna Ureke | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Giorgia Marchetti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Giorgia Marchetti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giorgia Marchetti | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Anna Ureke | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giorgia Marchetti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0 | ||
Giorgia Marchetti | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Giorgia Marchetti vs. Anna Ureke - Vzájomné zápasy
24.09.19 | kvalifik. | Giorgia Marchetti | Anna Ureke | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Giorgia Marchetti form & Anna Ureke form
Giorgia Marchetti - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-2, - Giorgia Marchetti - skreč | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Paula Kania | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Veronika Vlkovska | 6-70, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Federica Rossi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Sabino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.12.18 štvrťfinále | vs. Angelica Raggi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |