ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Ginevra Peiretti | Pilar Astigarraga Harper | 7-63, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
15.05.99, 24 rokov
15.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.10.01, 22 rokov
19.10.01, 22 rokov
Ginevra Peiretti vs. Pilar Astigarraga Harper - Vzájomné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Ginevra Peiretti | Pilar Astigarraga Harper | 7-63, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Ginevra Peiretti form & Pilar Astigarraga Harper form
Ginevra Peiretti - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tove Kraft | 4-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Demi Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Amelie Intert | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessia Di Pietro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Pilar Astigarraga Harper - posledné zápasy
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Renata Gregorutti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Betina Buris | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Lena Lutzeier | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detail zápasu |