Bulharsko
22.02.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Španielsko
26.03.93, 31 rokov
Lotyšsko
10.08.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Rumunsko
20.09.96, 27 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gergana Topalova/Daniela Vismane vs. Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca - Vzájomné zápasy
08.04.19 | 1. kolo | Gergana Topalova/Daniela Vismane | Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca | Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | W25 Obidos | koberec |
Gergana Topalova form & Olga Parres Azcoitia form
Gergana Topalova/Daniela Vismane - posledné zápasy
W40 Kursumlijska - antuka |
27.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma/Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
W40 Pazardzhik - antuka |
23.09.23 finále | vs. Cristina Dinu/Radka Zelnickova | 6-1, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
22.09.23 semifinále | vs. Nika Radisic/Anita Wagner | 6-3, 1-6, 10-4 | | detail zápasu |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Rositsa Dencheva/Lian Tran | 7-66, 6-4 | | detail zápasu |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova/Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
W40 Oldenzaal - antuka |
02.09.23 finále | vs. Isabelle Haverlag/Eva Vedder | 7-5, 2-6, 10-5 | | detail zápasu |
01.09.23 semifinále | vs. Maria Lourdes Carle/Leyre Romero Gormaz | 5-7, 7-5, 10-7 | | detail zápasu |
31.08.23 štvrťfinále | vs. Laura Boehner/Anna Klasen | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
29.08.23 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick/Alexandra Osborne | 6-4, 7-62 | | detail zápasu |
W25 Vienna - antuka |
02.09.22 semifinále | vs. Ziva Falkner/Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 2-10 | | detail zápasu |
01.09.22 štvrťfinále | vs. Lucia Cortez Llorca/Zeel Desai | 6-2, 7-63 | | detail zápasu |
31.08.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska/Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Jablonec - antuka |
17.09.21 semifinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 6-75, 7-5, 4-10 | | detail zápasu |
16.09.21 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani/Valeriya Strakhova | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
15.09.21 1. kolo | vs. Deborah Chiesa/Jessica Pieri | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
W25 Frydek - antuka |
10.09.21 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova/Anna Siskova | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
09.09.21 štvrťfinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 7-5, 1-6, 10-6 | | detail zápasu |
07.09.21 1. kolo | vs. Mia Chudejova/Denise Hrdinkova | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
12.12.20 finále | vs. Hurricane Tyra Black/Svenja Ochsner | 6-72, 5-7 | | detail zápasu |
11.12.20 semifinále | vs. Andreea Prisacariu/Andreea Rosca | 6-3, 2-6, 10-8 | | detail zápasu |
10.12.20 štvrťfinále | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
08.12.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova/Daria Kruzhkova | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
05.12.20 štvrťfinále | vs. Nagi Hanatani/Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 9-11 | | detail zápasu |
01.12.20 1. kolo | vs. Alara Ayaz/Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Cairo - tvrdý |
10.03.20 1. kolo | vs. Dabin Kim/So-Ra Lee | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
W25 Obidos - koberec |
08.04.19 štvrťfinále | vs. Sarah Beth Grey/Katy Dunne | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
08.04.19 semifinále | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 3-6, 1-6 | | detail zápasu |
08.04.19 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca | Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca/Ioana Loredana Rosca - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý |
25.02.23 finále | vs. Naima Karamoko/Ines Murta | 6-4, 7-66 | | detail zápasu |
24.02.23 semifinále | vs. Enola Chiesa/Vlada Ekshibarova | 7-64, 6-1 | | detail zápasu |
23.02.23 štvrťfinále | vs. Laura Boehner/Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
21.02.23 1. kolo | vs. Melis Doga Ozcan/Lena Peyer | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
W15 Manacor - tvrdý |
17.02.23 semifinále | vs. Rebecca Munk Mortensen/Ines Murta | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
16.02.23 štvrťfinále | vs. Nikol Palecek/Katriin Saar | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
14.02.23 1. kolo | vs. Ariadna Briones Ginesta/Maria Oliver Sanchez | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Manacor - tvrdý |
27.01.22 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro/Leyre Romero Gormaz | 6-74, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |
26.01.22 1. kolo | vs. Tatiana Pieri/Federica Rossi | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Manacor - tvrdý |
20.01.22 štvrťfinále | vs. Quirine Lemoine/Bibiane Schoofs | 3-6, 1-6 | | detail zápasu |
18.01.22 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro/Leyre Romero Gormaz | 3-6, 7-5, 10-7 | | detail zápasu |
W25 Solarino - koberec |
18.11.19 semifinále | vs. Federica Di Sarra/Camilla Rosatello | 6-3, 7-67 | | detail zápasu |
18.11.19 finále | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
18.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient/Sara Lanca | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
18.11.19 štvrťfinále | vs. Eliz Maloney/Destinee Martins | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
W25 El - tvrdý |
29.07.19 1. kolo | vs. Olga Ianchuk/Daria Mishina | 6-2, 4-6, 10-7 | | detail zápasu |
29.07.19 semifinále | vs. Marina Bassols Ribera/Shuo Feng | 6-1, 3-6, 9-11 | | detail zápasu |
29.07.19 štvrťfinále | vs. Alba Carrillo Marin/Angeles Moreno Barranquero | 4-6, 6-3, 10-3 | | detail zápasu |
W25 Monzon - tvrdý |
06.05.19 1. kolo | vs. Emily Appleton/Ana Sofia Sanchez | 6-72, 4-6 | | detail zápasu |
W60 Les - tvrdý |
29.04.19 štvrťfinále | vs. Mariam Bolkvadze/Emily Webley-Smith | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
29.04.19 1. kolo | vs. Elixane Lechemia/Prarthana Thombare | 2-6, 6-4, 12-10 | | detail zápasu |
W25 Obidos - koberec |
08.04.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane | - Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
Lousada - tvrdý I. |
29.10.18 semifinále | vs. Francisca Jorge/Maileen Nuudi | 6-3, 4-6, 11-9 | | detail zápasu |
29.10.18 finále | vs. Alba Carrillo Marin/Noelia Zeballos | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
29.10.18 štvrťfinále | vs. Valentina Losciale/Maria Aurelia Scotti | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Melilla - antuka |
24.09.18 semifinále | vs. Nuria Brancaccio/Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
24.09.18 finále | vs. Catherine Chantraine/Linda Prenkovic | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
24.09.18 štvrťfinále | vs. Isabel Adrover Gallego/Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |