Čína
01.12.00, 23 rokov
01.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Shou Na Mu vs. Georgia Andreea Craciun - Vzájomné zápasy
27.02.17 | 2. kolo kval. | Georgia Andreea Craciun | Shou Na Mu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Shou Na Mu form & Georgia Andreea Craciun form
Shou Na Mu - posledné zápasy
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - skreč | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Georgia Andreea Craciun - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |