INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nonna Kurginyan vs. Georgia Andreea Craciun - Vzájomné zápasy
09.11.17 | 2. kolo | Georgia Andreea Craciun | Nonna Kurginyan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Nonna Kurginyan form & Georgia Andreea Craciun form
Nonna Kurginyan - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Georgia Andreea Craciun - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |