ZÁPAS
04.11.19 | 1. kolo kval. | Georgia Andreea Craciun | Eun Se Jang | 6-2, 6-1 | W25 Hua | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Georgia Andreea Craciun | Eun Se Jang | |
1. podanie % | 19/37 (51%) | 30/45 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/19 (84%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané body celkom | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Eun Se Jang | |
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eun Se Jang | |
Georgia Andreea Craciun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
25.01.00, 24 rokov
25.01.00, 24 rokov
Georgia Andreea Craciun vs. Eun Se Jang - Vzájomné zápasy
04.11.19 | 1. kolo kval. | Georgia Andreea Craciun | Eun Se Jang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Hua | tvrdý |
Georgia Andreea Craciun form & Eun Se Jang form
Georgia Andreea Craciun - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Eun Se Jang - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | detail zápasu |