ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 3-6, 6-3 | Hodmezovasarhely | antuka |
ŠTATISTIKY
Ganna Poznikhirenko | Valentyna Ivakhnenko | |
1. podanie % | 67/84 (80%) | 58/90 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/67 (58%) | 34/58 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 43/90 (48%) | 35/84 (42%) |
Vyhrané body celkom | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ganna Poznikhirenko vs. Valentyna Ivakhnenko - Vzájomné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Valentyna Ivakhnenko | Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
24.08.17 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Hodmezovasarhely | antuka |
20.07.17 | štvrťfinále | Valentyna Ivakhnenko | Ganna Poznikhirenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Bursa | antuka |
25.05.15 | 1. kolo | Valentyna Ivakhnenko | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
16.09.13 | 2. kolo | Valentyna Ivakhnenko | Ganna Poznikhirenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Batumi | tvrdý |
Ganna Poznikhirenko form & Valentyna Ivakhnenko form
Ganna Poznikhirenko - posledné zápasy
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Valentyna Ivakhnenko - posledné zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
11.08.21 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |