Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
23.06.01, 22 rokov
23.06.01, 22 rokov
Alica Rusova vs. Galateia Mesochoritou - Vzájomné zápasy
28.10.18 | 2. kolo kval. | Galateia Mesochoritou | Alica Rusova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Alica Rusova form & Galateia Mesochoritou form
Alica Rusova - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Galateia Mesochoritou - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.06.22 semifinále | vs. Irina Balus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.22 štvrťfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Daria Maria Munteanu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Noka Juric | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu |