ZÁPAS
11.09.20 | 1. kolo | Gaelle Desperrier | Anna Morgina | 6-0, 6-1 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
4-0 | Anna Morgina | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 0-0 | ||
Gaelle Desperrier | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-0 |
2 | ||
6-0 | Anna Morgina | |
0-0, 0-0 | ||
6-1 |
1 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
Gaelle Desperrier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Anna Morgina | |
0-0, 30-0 | ||
Gaelle Desperrier | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, 0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
Gaelle Desperrier | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Gaelle Desperrier | 2-1 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
3-1 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Gaelle Desperrier | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Anna Morgina | |
0-0, 0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gaelle Desperrier vs. Anna Morgina - Vzájomné zápasy
11.09.20 | 1. kolo | Gaelle Desperrier | Anna Morgina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Gaelle Desperrier form & Anna Morgina form
Gaelle Desperrier - posledné zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 6-2, 4-0, Alice Tubello - skreč | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
05.09.21 finále | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.21 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.21 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.21 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Anna Morgina - posledné zápasy
W15 Colorado - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.21 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.21 štvrťfinále | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.21 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.20 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.20 semifinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
16.10.20 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |