ZÁPAS
13.03.18 | 2. kolo kval. | Gabriela Tevez | Adesuwa Osabuohien | 7-5, 1-6, 6-4 | Tampa | antuka |
ŠTATISTIKY
El Salvador
14.12.00, 23 rokov
14.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
24.10.94, 29 rokov
24.10.94, 29 rokov
Gabriela Tevez vs. Adesuwa Osabuohien - Vzájomné zápasy
13.03.18 | 2. kolo kval. | Gabriela Tevez | Adesuwa Osabuohien | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Tampa | antuka |
Gabriela Tevez form & Adesuwa Osabuohien form
Gabriela Tevez - posledné zápasy
W15 Los - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Bryn Johnson | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
27.09.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Camille Townsend | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Salome Devidze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Grippo | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Adesuwa Osabuohien - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detail zápasu |