ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Gabriela Lee | Doroteja Joksovic | 6-3, 6-1 | W25 Guayaquil | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriela Lee | Doroteja Joksovic | |
1. podanie % | 31/43 (72%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/31 (81%) | 17/25 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/12 (67%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Doroteja Joksovic | |
Gabriela Lee | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gabriela Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Gabriela Lee | 2-0 | |
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Lee | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
24.06.00, 23 rokov
24.06.00, 23 rokov
Gabriela Lee vs. Doroteja Joksovic - Vzájomné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Gabriela Lee | Doroteja Joksovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Guayaquil | antuka |
Gabriela Lee form & Doroteja Joksovic form
Gabriela Lee - posledné zápasy
Austin - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | detail zápasu |
Doroteja Joksovic - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detail zápasu |