ZÁPAS
11.09.18 | 1. kolo | Gabriela Lee | Aymet Uzcategui | 6-2, 6-0 | Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriela Lee | Aymet Uzcategui | |
1. podanie % | 28/39 (72%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/28 (79%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/11 (64%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/34 (59%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkom | 49/73 (67%) | 24/73 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Lee | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Lee | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriela Lee vs. Aymet Uzcategui - Vzájomné zápasy
11.09.18 | 1. kolo | Gabriela Lee | Aymet Uzcategui | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Varna | antuka |
Gabriela Lee form & Aymet Uzcategui form
Gabriela Lee - posledné zápasy
Austin - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | detail zápasu |
Aymet Uzcategui - posledné zápasy
Fed Cup - antuka | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detail zápasu |