ZÁPAS
15.06.16 | 2. kolo | Gabriela Pantuckova | Aneta Kladivova | 6-1, 6-0 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriela Pantuckova | Aneta Kladivova | |
1. podanie % | 37/51 (73%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriela Pantuckova vs. Aneta Kladivova - Vzájomné zápasy
29.09.17 | štvrťfinále | Aneta Kladivova | Gabriela Pantuckova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Brno | antuka |
15.06.16 | 2. kolo | Gabriela Pantuckova | Aneta Kladivova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Gabriela Pantuckova form & Aneta Kladivova form
Gabriela Pantuckova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
16.09.18 finále | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.18 semifinále | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.18 štvrťfinále | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 finále | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
24.08.18 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |