ZÁPAS
05.11.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Gabriela Nicole Tatarus | Melis Ayda Uyar | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/36 (81%) | 21/30 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/13 (31%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/52 (46%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Melis Ayda Uyar | |
Gabriela Nicole Tatarus | 2-0 | |
2-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Gabriela Nicole Tatarus vs. Melis Ayda Uyar - Vzájomné zápasy
05.11.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Gabriela Nicole Tatarus form & Melis Ayda Uyar form
Gabriela Nicole Tatarus - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu |
Melis Ayda Uyar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detail zápasu |