Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
04.02.00, 24 rokov
04.02.00, 24 rokov
Gabriela Horackova vs. Reka Farbas - Vzájomné zápasy
01.05.17 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Reka Farbas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Gyor | antuka |
Gabriela Horackova form & Reka Farbas form
Gabriela Horackova - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |
Reka Farbas - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |