ZÁPAS
20.01.14 | 1. kolo | Gabriela Dabrowski | Ulrikke Eikeri | 3-6, 6-1, 6-1 | Sunderland | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriela Dabrowski vs. Ulrikke Eikeri - Vzájomné zápasy
20.01.14 | 1. kolo | Gabriela Dabrowski | Ulrikke Eikeri | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sunderland | tvrdý I. |
Gabriela Dabrowski form & Ulrikke Eikeri form
Gabriela Dabrowski - posledné zápasy
Sydney - tvrdý | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 kvalifik. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.20 kvalifik. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
20.09.19 1. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
16.06.19 2. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Ulrikke Eikeri - posledné zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |