Rakúsko
01.08.98, 25 rokov
01.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
12.07.99, 24 rokov
10 825 $
12.07.99, 24 rokov
10 825 $
Caroline Ilowska vs. Franziska Kommer - Vzájomné zápasy
01.07.18 | 2. kolo kval. | Caroline Ilowska | Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Den Haag | antuka |
03.04.17 | 2. kolo kval. | Franziska Kommer | Caroline Ilowska | 4-6, 6-4, 4-2, Franziska Kommer - skreč | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Caroline Ilowska form & Franziska Kommer form
Caroline Ilowska - posledné zápasy
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.18 štvrťfinále | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.18 2. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Clara Froget | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Franziska Kommer - posledné zápasy
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - skreč | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
06.10.18 semifinále | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.18 štvrťfinále | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detail zápasu |