ZÁPAS
23.07.19 | kvalifik. | Francesca Dell'Edera | Valeriya Denisenko | 4-6, 6-3, 10-8 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.06.99, 24 rokov
22.06.99, 24 rokov
Francesca Dell'Edera vs. Valeriya Denisenko - Vzájomné zápasy
23.07.19 | kvalifik. | Francesca Dell'Edera | Valeriya Denisenko | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Francesca Dell'Edera form & Valeriya Denisenko form
Francesca Dell'Edera - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Valeriya Denisenko - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Suzzoni | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Venla Ahti | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Raffaela Alhach | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Dominique Mclean | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Alena Tarasova | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anette Maelt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Grace Leake | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.02.17 2. kolo | vs. Dana Kremer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.17 1. kolo | vs. Ahlam Shawkat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
16.01.17 kvalifik. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.02.16 kvalifik. | vs. Anastasiya Shleptsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.02.16 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
21.12.15 1. kolo kval. | vs. Emma Laine | 0-6, 3-6 | detail zápasu |