Poľsko
17.12.97, 26 rokov
17.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Klaudia Wira vs. Francesca Dell'Edera - Vzájomné zápasy
26.10.15 | kvalifik. | Klaudia Wira | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
12.10.15 | kvalifik. | Francesca Dell'Edera | Klaudia Wira | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Klaudia Wira form & Francesca Dell'Edera form
Klaudia Wira - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Madison Westby | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-3, 3-1, Ekaterine Jorjoliani - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Lusine Chobanyan | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Zani Barnard | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Zi Yi Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Francesca Dell'Edera - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |