0
26.03.96, 28 rokov
26.03.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Alina Lazareva vs. Francesca Dell'Edera - Vzájomné zápasy
10.08.15 | kvalifik. | Francesca Dell'Edera | Alina Lazareva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Alina Lazareva form & Francesca Dell'Edera form
Alina Lazareva - posledné zápasy
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Shakhnoza Khatamova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Bermet Duvanaeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Gulsina Khalimullina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Anastassiya Sharapova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Jamilya Sadykzhanova | 1-3, - Alina Lazareva - skreč | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Komola Umarova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Sura Assadova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 0-6, 0-2, - Alina Lazareva - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Rushmi Chakravarthi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.08.15 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Seira Shimizu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
27.07.15 kvalifik. | vs. Karina Kalkenova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Klyueva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Klyueva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuksina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Shakhnoza Khatamova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Arina Taluenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Liliya Izmaylova | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Bukhara - tvrdý | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.04.14 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stakhanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.14 kvalifik. | vs. Ekaterina Manekina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
21.03.11 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Prenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Francesca Dell'Edera - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |