Fiona Ferro vs. Paula Ormaechea 08.08.2017

Fiona Ferro vs. Paula Ormaechea 08.08.2017 - Koksijde - porovnanie

ZÁPAS

08.08.171. koloFiona Ferro Paula Ormaechea 6-73, 6-2, - skreč Belgium Koksijde antuka

ŠTATISTIKY

Fiona FerroPaula Ormaechea
1. podanie %50/72 (69%)46/63 (73%)
Vyhrané body z 1.podania27/50 (54%)21/46 (46%)
Vyhrané body z 2.podania11/22 (50%)10/17 (59%)
Vyhrané break-bally6/9 (67%)4/8 (50%)
Vyhrané body z returnu32/63 (51%)34/72 (47%)
Vyhrané body celkom70/135 (52%)65/135 (48%)
Dvojchyby10
Esá01

ŠTATISTIKY

- skreč

Fiona Ferro
Francúzsko
12.03.97, 21 rokov




208
261
211 356 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
28.09.92, 25 rokov




654
34
730 441 $
Paula Ormaechea
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Fiona Ferro vs. Paula Ormaechea - Vzájomné zápasy

08.08.171. koloFiona FerroPaula Ormaechea6-73, 6-2, Paula Ormaechea - skrečdetail zápasuBelgium Koksijde antuka
08.06.152. koloPaula OrmaecheaFiona Ferro6-3, 2-6, 6-2 detail zápasuItaly Padova antuka

Fiona Ferro - posledné zápasy

France Montpellier - antuka
19.06.18
1. kolo
vs. Salma Djoubri6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Padova - antuka
17.06.18
finále
vs. Liudmila Samsonova7-5, 6-3 výhradetail zápasu
16.06.18
semifinále
vs. Georgia Brescia6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.18
štvrťfinále
vs. Tatiana Pieri6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Martina Colmegna6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova6-0, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
France Paris - antuka
31.05.18
2. kolo
vs. Garbine Muguruza4-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.05.18
1. kolo
vs. Carina Witthoeft6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France Strasbourg - antuka
21.05.18
1. kolo
vs. Timea Babos4-6, 0-6 prehradetail zápasu
France Saint Gaudens - antuka
16.05.18
1. kolo
vs. Vera Lapko6-75, 4-6 prehradetail zápasu
France Cagnes Sur - antuka
08.05.18
1. kolo
vs. Tamara Korpatsch6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
01.05.18
1. kolo
vs. Paula Badosa Gibert7-5, 4-6, 0-6 prehradetail zápasu
30.04.18
kvalifik.
vs. Alexandra Dulgheru6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Jessika Ponchet6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Caroline Dolehide6-75, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart - antuka
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Oceane Dodin5-7, 1-6 prehradetail zápasu
Switzerland Chiasso - antuka
18.04.18
1. kolo
vs. Marina Melnikova5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
21.03.18
1. kolo
vs. Kathinka Von Deichmann2-6, 6-73 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.03.18
štvrťfinále
vs. Basak Eraydin6-1, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Mandy Minella7-61, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Tereza Mrdeza2-0, Tereza Mrdeza - skrečvýhradetail zápasu
Brazil Sao Paulo - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Cindy Burger4-6, 6-1, 4-6 prehradetail zápasu
28.02.18
1. kolo
vs. Alice Rame2-6, 7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Brazil Curitiba - antuka
25.02.18
finále
vs. Tamara Zidansek5-7, 4-6 prehradetail zápasu
24.02.18
semifinále
vs. Mariana Duque-Marino6-3, 6-3 výhradetail zápasu
23.02.18
štvrťfinále
vs. Victoria Bosio6-3, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
22.02.18
2. kolo
vs. Laura Pigossi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
21.02.18
1. kolo
vs. Conny Perrin6-72, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
France Grenoble - tvrdý I.
11.02.18
finále
vs. Eleonora Molinaro6-4, 6-75, 7-63 výhradetail zápasu
10.02.18
semifinále
vs. Elena Gabriela Ruse6-0, 6-3 výhradetail zápasu

Paula Ormaechea - posledné zápasy

Italy Padova - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Martina Colmegna4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.04.18
kvalifik.
vs. Martina Colmegna3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Brazil Curitiba - antuka
19.02.18
kvalifik.
vs. Tamara Zidansek2-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Maria Del Rosario Vazquez6-2, 6-0 výhradetail zápasu
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Maria Jose Portillo Ramirez6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Paraguay Fed Cup - antuka
10.02.18
Rubber 1
vs. Juliana Valero6-1, 6-4 výhradetail zápasu
09.02.18
Rubber 1
vs. Nathaly Kurata7-5, 6-0 výhradetail zápasu
08.02.18
Rubber 1
vs. Aymet Uzcategui6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
07.02.18
Rubber 1
vs. Daniela Schippers7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
10.12.17
finále
vs. Tena Lukas4-6, 7-65, 1-6 prehradetail zápasu
09.12.17
semifinále
vs. Cristina Dinu6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.12.17
štvrťfinále
vs. Ana Biskic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
07.12.17
2. kolo
vs. Chihiro Muramatsu6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.12.17
1. kolo
vs. Magdalena Stoilkovska6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.11.17
2. kolo
vs. Anna Bondar3-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
29.11.17
1. kolo
vs. Zeynep Naz Ozturk6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.11.17
1. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko6-4, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Marcella Cucca6-2, 6-1 výhradetail zápasu
30.10.17
kvalifik.
vs. Camilla Rosatello4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.17
kvalifik.
vs. Amina Anshba3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.10.17
1. kolo
vs. Claudia Giovine2-6, 6-4, 6-72 prehradetail zápasu
09.10.17
1. kolo kval.
vs. Laura Ashley6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.10.17
kvalifik.
vs. Yana Morderger6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
06.10.17
štvrťfinále
vs. Alize Lim6-3, 1-6, 5-7 prehradetail zápasu
05.10.17
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze7-65, 6-3 výhradetail zápasu
04.10.17
1. kolo
vs. Tamara Zidansek6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.17
kvalifik.
vs. Lena Rueffer6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
27.09.17
1. kolo
vs. Tamara Zidansek4-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.09.17
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-0, 6-1 výhradetail zápasu
<