ZÁPAS
16.08.18 | štvrťfinále | Fernanda Brito | Pamela Wu | 6-3, 6-2 | Guayaquil | antuka |
ŠTATISTIKY
Fernanda Brito | Pamela Wu | |
1. podanie % | 41/47 (87%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/41 (71%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/6 (67%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Fernanda Brito | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fernanda Brito | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Fernanda Brito | 2-1 | |
2-2 | Pamela Wu | |
0-0, 15-40 | ||
Fernanda Brito | 3-2 | |
0-0, 40-30 | ||
4-2 | Pamela Wu | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-2 | Pamela Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-3 | Pamela Wu | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pamela Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fernanda Brito | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fernanda Brito | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Pamela Wu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Fernanda Brito | 4-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
Fernanda Brito | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
25.01.97, 27 rokov
25.01.97, 27 rokov
Fernanda Brito vs. Pamela Wu - Vzájomné zápasy
16.08.18 | štvrťfinále | Fernanda Brito | Pamela Wu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Guayaquil | antuka |
10.10.17 | 1. kolo | Fernanda Brito | Pamela Wu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
21.03.16 | 1. kolo | Fernanda Brito | Pamela Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
Fernanda Brito form & Pamela Wu form
Fernanda Brito - posledné zápasy
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
20.11.21 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.21 štvrťfinále | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Melisa Morales | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.10.21 štvrťfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-5, - Fernanda Brito - skreč | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Stacey Fung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.21 štvrťfinále | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
25.08.19 finále | vs. Anna Morgina | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Sofia Luini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Victoria Bosio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Pamela Wu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sarah Tami-Masi | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Marcela Bueno | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Fernanda Brito | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Sofia Luini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Morini | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Jimena Paula Garbino | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nemtsova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detail zápasu |