INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Siskova vs. Fernanda Brito - Vzájomné zápasy
21.06.18 | 2. kolo | Fernanda Brito | Anna Siskova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Anna Siskova form & Fernanda Brito form
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Fernanda Brito - posledné zápasy
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
20.11.21 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.21 štvrťfinále | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Melisa Morales | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.10.21 štvrťfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-5, - Fernanda Brito - skreč | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Stacey Fung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.21 štvrťfinále | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
25.08.19 finále | vs. Anna Morgina | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Sofia Luini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Victoria Bosio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | detail zápasu |