USA
28.07.94, 29 rokov
28.07.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kathleen De Rienzo vs. Federica Arcidiacono - Vzájomné zápasy
15.04.18 | 1. kolo kval. | Federica Arcidiacono | Kathleen De Rienzo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Kathleen De Rienzo form & Federica Arcidiacono form
Kathleen De Rienzo - posledné zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Emma Allen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Albuquerque - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Redding - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Federica Arcidiacono - posledné zápasy
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu |