ZÁPAS
25.10.17 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Anette Munozova | 6-0, 2-6, 6-2 | Stockholm | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Fanny Ostlund | Anette Munozova | |
1. podanie % | 52/83 (63%) | 29/63 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/52 (67%) | 19/29 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/31 (48%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 36/63 (57%) | 33/83 (40%) |
Vyhrané body celkom | 86/146 (59%) | 60/146 (41%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Fanny Ostlund vs. Anette Munozova - Vzájomné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Anette Munozova | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Stockholm | tvrdý I. |
25.10.17 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Anette Munozova | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
10.02.14 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Anette Munozova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Fanny Ostlund form & Anette Munozova form
Fanny Ostlund - posledné zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detail zápasu |
Anette Munozova - posledné zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | detail zápasu |