Nemecko
14.07.99, 24 rokov
14.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anastazja Rosnowska vs. Fanny Ostlund - Vzájomné zápasy
21.03.18 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Anastazja Rosnowska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anastazja Rosnowska form & Fanny Ostlund form
Anastazja Rosnowska - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | - | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.18 kvalifik. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | detail zápasu |
Fanny Ostlund - posledné zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detail zápasu |