ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Meiling Wang | 7-67, 6-3 | W25 Guiyang | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Fang Ying Xun | Meiling Wang | |
1. podanie % | 51/77 (66%) | 51/75 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/51 (82%) | 32/51 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/26 (38%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 30/75 (40%) | 25/77 (32%) |
Vyhrané body celkom | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dvojchyby | 9 | 2 |
Esá | 8 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Meiling Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fang Ying Xun | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Meiling Wang | |
0-0 | ||
Fang Ying Xun | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Meiling Wang | |
0-0 | ||
Fang Ying Xun | 4-5 | |
5-5 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 40-A | ||
Fang Ying Xun | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Meiling Wang | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Meiling Wang | |
Fang Ying Xun | 1-1 | |
2-1 | Meiling Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fang Ying Xun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Fang Ying Xun | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Meiling Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Fang Ying Xun vs. Meiling Wang - Vzájomné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Meiling Wang | 7-67, 6-3 | detail zápasu | W25 Guiyang | tvrdý |
05.09.17 | 1. kolo | Meiling Wang | Fang Ying Xun | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Dalian | tvrdý |
Fang Ying Xun form & Meiling Wang form
Fang Ying Xun - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Meiling Wang - posledné zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu |