Švajčiarsko
28.04.98, 25 rokov
28.04.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Andrina Peer vs. Fabienne Gettwart - Vzájomné zápasy
17.10.18 | 1. kolo | Fabienne Gettwart | Andrina Peer | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Andrina Peer form & Fabienne Gettwart form
Andrina Peer - posledné zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Fabienne Gettwart - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 štvrťfinále | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detail zápasu |