ZÁPAS
04.09.18 | kvalifik. | Evita Ramirez | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-2 | Badenweiler | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
20.09.00, 23 rokov
20.09.00, 23 rokov
Evita Ramirez vs. Olivia Sonnekus-Williams - Vzájomné zápasy
04.09.18 | kvalifik. | Evita Ramirez | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Badenweiler | antuka |
Evita Ramirez form & Olivia Sonnekus-Williams form
Evita Ramirez - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detail zápasu |
Olivia Sonnekus-Williams - posledné zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - skreč | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |