ZÁPAS
21.01.19 | 1. kolo kval. | Evita Ramirez | Dagmar Dudlakova | 6-4, 6-4 | W15 Stuttgart | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
22.10.90, 33 rokov
22.10.90, 33 rokov
Evita Ramirez vs. Dagmar Dudlakova - Vzájomné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Evita Ramirez | Dagmar Dudlakova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Stuttgart | tvrdý I. |
Evita Ramirez form & Dagmar Dudlakova form
Evita Ramirez - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detail zápasu |
Dagmar Dudlakova - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
03.05.18 štvrťfinále | vs. Victoria Muntean | - Dagmar Dudlakova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.03.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detail zápasu |