Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
21.04.99, 25 rokov
21.04.99, 25 rokov
Ksenia Gaydarzhi vs. Evelyne Atticia Tiron - Vzájomné zápasy
13.10.14 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Ksenia Gaydarzhi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Ksenia Gaydarzhi form & Evelyne Atticia Tiron form
Ksenia Gaydarzhi - posledné zápasy
Perth - tvrdý | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Chihiro Nunome | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Karin Terami | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Julie Gervais | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.09.15 semifinále | vs. Chiara Frapolli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.15 finále | vs. Fanny Ostlund | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo | vs. Mila Popivoda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.15 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 4-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo | vs. Aymet Uzcategui | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo | vs. Marta Paigina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Askin Arslan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.15 2. kolo | vs. Ivana Horvat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.15 štvrťfinále | vs. Keren Shlomo | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.15 semifinále | vs. Lou Brouleau | 1-6, 0-3, - Ksenia Gaydarzhi - skreč | detail zápasu | |
Saint Petersburg - antuka | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
10.08.15 štvrťfinále | vs. Amina Anshba | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.15 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo | vs. Ralina Kalimullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.07.15 finále | vs. Julia Jones | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo | vs. Maddie Antoun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 štvrťfinále | vs. Astra Sharma | 6-72, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.15 semifinále | vs. Karyn Guttormsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo | vs. Maria Zotova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Karyn Guttormsen | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
22.06.15 2. kolo | vs. Anastasia Pivovarova | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Evelyne Atticia Tiron - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | detail zápasu |