ZÁPAS
26.06.17 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Diana Popescu | 6-2, 6-2 | Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
21.04.99, 25 rokov
21.04.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
20.06.88, 35 rokov
20.06.88, 35 rokov
Evelyne Atticia Tiron vs. Diana Popescu - Vzájomné zápasy
26.06.17 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Diana Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Evelyne Atticia Tiron form & Diana Popescu form
Evelyne Atticia Tiron - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Diana Popescu - posledné zápasy
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Eftenoiu | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
15.12.16 2. kolo | vs. Farah Yasser Abd El Wahab | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.16 1. kolo | vs. Xiangruyi Ji | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.16 kvalifik. | vs. Alexa Pirok | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.10.16 2. kolo | vs. Cristina Adamescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.16 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Odul Okur | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Anna Maria Kalavska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Anamaria Kiszner Luca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Roxana Toader | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Mara Vasiliev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Desirae Krawczyk | 1-6, 6-3, 2-1, Desirae Krawczyk - skreč | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Ioana Botez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Anamaria Vladescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Karolina Pondusova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Timisoara - antuka | ||||
28.08.06 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 1-6, 1-6 | detail zápasu |