India
16.01.95, 29 rokov
16.01.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Shivani Manchanda vs. Eva Vedder - Vzájomné zápasy
02.10.17 | 2. kolo kval. | Eva Vedder | Shivani Manchanda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Shivani Manchanda form & Eva Vedder form
Shivani Manchanda - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Vlada Svarkovskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Patricia Cyranowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Wilk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yuxi - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Shamika Dhar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Cindy Castille | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Yiching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Julia Fisch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarakan - tvrdý I. | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Tomoko Dokei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
30.05.16 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Katya Malikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Gaida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.02.16 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Hana Mraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Andrea Lippe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Hana Mraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Magali Kempen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Miranda Ramirez | - | detail zápasu |
Eva Vedder - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |