ZÁPAS
28.06.19 | štvrťfinále | Eva Vedder | Lexie Stevens | 6-3, 6-0 | W15 Alkmaar | antuka |
ŠTATISTIKY
Eva Vedder | Lexie Stevens | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/29 (69%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/36 (61%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkom | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-15 | ||
Eva Vedder | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Eva Vedder | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Lexie Stevens | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 2-0 | |
3-0 | Lexie Stevens | |
Eva Vedder | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eva Vedder vs. Lexie Stevens - Vzájomné zápasy
28.10.20 | 1. kolo | Eva Vedder | Lexie Stevens | 6-2, 6-710, 6-2 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
28.06.19 | štvrťfinále | Eva Vedder | Lexie Stevens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Eva Vedder form & Lexie Stevens form
Eva Vedder - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Lexie Stevens - posledné zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detail zápasu |