Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.01.00, 24 rokov
10 425 $
22.01.00, 24 rokov
10 425 $
Eva Vedder vs. Alina Michalitsch - Vzájomné zápasy
28.01.19 | kvalifik. | Eva Vedder | Alina Michalitsch | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Eva Vedder form & Alina Michalitsch form
Eva Vedder - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alina Michalitsch - posledné zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |