Nemecko
24.05.00, 23 rokov
24.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
02.11.96, 27 rokov
10 435 $
02.11.96, 27 rokov
10 435 $
Yasmine Wagner vs. Eva Siska - Vzájomné zápasy
10.07.17 | kvalifik. | Eva Siska | Yasmine Wagner | 2-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
11.07.16 | kvalifik. | Eva Siska | Yasmine Wagner | 7-64, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Yasmine Wagner form & Eva Siska form
Yasmine Wagner - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 4-0, Fabienne Kim Degroot - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Grom | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Greta Bruns | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Imogen Haddad | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nelise Verster | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 5-3, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Julia Traub | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Eva Siska - posledné zápasy
W25 Wichita - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Ryngler | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
25.09.18 2. kolo kval. | vs. Ava Hrastar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Sandra Bozinovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Maya Arksey | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Kelly Chen | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Allen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Olivia French | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Ramskogler | 5-7, - Eva Siska - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu |