Estónsko
21.12.94, 29 rokov
21.12.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Eva Paalma vs. Yana Morderger - Vzájomné zápasy
21.10.13 | kvalifik. | Eva Paalma | Yana Morderger | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Eva Paalma form & Yana Morderger form
Eva Paalma - posledné zápasy
Parnu - antuka | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Laetitia Sarrazin | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo | vs. Jana Kuzovkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Antonina Lysakova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Helsingborg - antuka | ||||
22.06.15 kvalifik. | vs. Michaela Honcova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
15.06.15 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Braunfels - tvrdý | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Ai Wen Zhu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amelia Island - antuka | ||||
22.09.14 2. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.14 1. kolo | vs. Sophie Chang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
28.07.14 2. kolo | vs. Diana Bogoliy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo | vs. Ella Leivo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tallinn - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Eleanor Dean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.03.14 kvalifik. | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.14 2. kolo kval. | vs. Martina Caciotti | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Maja Ornberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
10.02.14 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.02.14 2. kolo | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 kvalifik. | vs. Mandy Wagemaker | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.14 2. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Annika Sillanpaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.13 štvrťfinále | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.13 2. kolo | vs. Anette Munozova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.13 kvalifik. | vs. Anna Signe Rasmussen | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.13 1. kolo | vs. Amelie Intert | 3-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.13 2. kolo | vs. Hilda Melander | 2-6, 7-63, 3-1, Hilda Melander - skreč | detail zápasu | |
28.10.13 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Yana Morderger - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu |