ZÁPAS
03.09.19 | kvalifik. | Eunyeong Park | Ah Song | 2-6, 6-2, 10-3 | W15 Yeongwol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eunyeong Park | 0-0 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ah Song | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Eunyeong Park | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ah Song | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunyeong Park | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Ah Song | |
0-0 | ||
Eunyeong Park | 2-4 | |
2-5 | Ah Song | |
2-6 |
2 | ||
Eunyeong Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ah Song | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eunyeong Park | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Ah Song | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eunyeong Park | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ah Song | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-2 | Ah Song | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Eunyeong Park | 0-0 | |
0-0, 2-0, 5-0, 7-2, 9-3 | ||
10-3 |
Kórea
12.11.99, 24 rokov
12.11.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
12.05.96, 27 rokov
12.05.96, 27 rokov
Eunyeong Park vs. Ah Song - Vzájomné zápasy
03.09.19 | kvalifik. | Eunyeong Park | Ah Song | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Eunyeong Park form & Ah Song form
Eunyeong Park - posledné zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Feier Hu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Feier Hu | 6-75, 7-67, 2-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dami Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Sujin Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Hyewon Hwang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Si Yoen Yeom | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Su Jin Kim | 6-75, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Hyeseo Shin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý I. | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Yuki Naito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Ah Song | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 5-7, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 4-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ye Ji Jo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Ah Song - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 3-5, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 0-1, Da Hye Kim - skreč | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ju-Eun Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Harim Noh | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, 1-2, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seung Hee Han | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ye Rin Lee (1998) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Mi Jeong Kwon | 2-5, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Da Hye Kim | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Sung Hee Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu |