INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eunhye Lee vs. Nicha Lertpitaksinchai - Vzájomné zápasy
13.05.18 | 1. kolo kval. | Eunhye Lee | Nicha Lertpitaksinchai | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
07.05.18 | 2. kolo kval. | Eunhye Lee | Nicha Lertpitaksinchai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Goyang | tvrdý |
Eunhye Lee form & Nicha Lertpitaksinchai form
Eunhye Lee - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Nicha Lertpitaksinchai - posledné zápasy
Hua Hin - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Monica Robinson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Yuna Saito | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Nagisa Morimoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gwalior - tvrdý | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Monica Robinson | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Sunam Jeong | 7-65, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toyota - koberec | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Kyoka Okamura | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
05.11.17 kvalifik. | vs. Giuliana Olmos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dalian - tvrdý | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
23.07.17 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Jiakang Li | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Tammi Patterson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |