ZÁPAS
10.09.18 | 1. kolo | Eun Se Jang | Yu Shan | 7-5, 5-7, 6-2 | Anning | antuka |
ŠTATISTIKY
Eun Se Jang | Yu Shan | |
1. podanie % | 67/103 (65%) | 63/96 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/67 (60%) | 36/63 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/36 (42%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 9/15 (60%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 49/96 (51%) | 48/103 (47%) |
Vyhrané body celkom | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Kórea
25.01.00, 24 rokov
25.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
15.02.00, 24 rokov
10 958 $
15.02.00, 24 rokov
10 958 $
Eun Se Jang vs. Yu Shan - Vzájomné zápasy
10.09.18 | 1. kolo | Eun Se Jang | Yu Shan | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Anning | antuka |
Eun Se Jang form & Yu Shan form
Eun Se Jang - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Yu Shan - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detail zápasu |