INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreea Ghitescu vs. Estelle Cascino - Vzájomné zápasy
23.02.18 | štvrťfinále | Estelle Cascino | Andreea Ghitescu | 7-5, 6-76, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Andreea Ghitescu form & Estelle Cascino form
Andreea Ghitescu - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Estelle Cascino - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - skreč | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - skreč | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | detail zápasu |